Uluslararası Sac Metal İşleme Teknolojileri Fuarı

AsiaBLECH – Çin Uluslararası Sac Metal İşleme Teknolojileri Fuarı

Asia Blech, sac metal işleme için bir teknoloji ticaret fuarıdır. Çin’de sac işleme teknolojisine odaklanan tek özel fuardır. Aynı zamanda, sac metal işleme teknolojisine odaklanan ve sac endüstrisindeki küresel yatırımcılar için en profesyonel platform olan Asya’daki tek fuardır. İki yılda bir düzenlenen fuarda,  çok sayıda önemli ürün ve çözümün sergileneceği bir ortam sağlanmaktadır. Dünyanın dört bir yanından gelen önde gelen metal işleme ekipmanı imalatçıları, ileri teknoloji ve son kullanıcılar için otomatik, demiryolu taşımacılığı, asansör ve beyaz eşya dahil olmak üzere anahtar alanlar için mükemmel çözümler sunan platformdur.

Dünyanın en büyük sac sergisi EuroBLECH’in Çin pazarındaki stratejik uzantısı olan AsiaBLECH, şüphesiz gelecekte endüstriyel üretim sürecini keşfetmek ve endüstriyel gücü yeniden inşa etmek için Çin’deki sac işleme işletmelerinin en iyi stratejik ortağıdır.

Fuarda, Otomasyon, CAD / CAM, Araçlar şekillendirme Araçları, Çevre Koruma, Döküm Teknolojileri, Endüstriyel Sağlığı ve Güvenliği, Üretim Süreçleri, Ölçüm Sistemleri, Mekanik Taşıma, Döküm Makineleri, Plaka ve yarı mamul ürünler, Kalite Güvence, Geri Dönüşüm, Robotik, Kesme, Levha metal, Sac İşleme, Sac İşleme, Depolama Teknolojisi, Test Teknolojileri, El Aletleri, Boru İmalat, Kaynak Teknolojisi gibi ürünler sergilenmektedir.

Tarih

Kas 20 2019 - Kas 22 2019
Expired!

Zaman

All Day