WİRE & CABLE GUANGZHOU Uluslararası Tel ve Kablo Fuarı

WİRE & CABLE GUANGZHOU Uluslararası Tel ve Kablo Fuarı

Wire & Cable Guangzhou, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

Güney Çin’deki ülkedeki en büyük ikinci sanayi fuarı ve en büyük teknik fuardır. Fuarda şirketler, ürünlerini sergilemekte, sektörün temel konularına çözümler sunmaktadır. Çok sayıda katılımcı, yüksek, düşük ve orta gerilim kablolarından optik fiber kablolara ve ilgili ekipman ve malzemelere kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Yapılan konferanslarla, en yeni teknolojilerin yanı sıra akıllı çözümler de sunulmaktadır. Fuar, Güney Çin’deki endüstri uzmanları için önemli bir buluşma noktası olarak hizmet vermektedir. Endüstri devleri, yenilikçi güç şebekesi ile ilgili ürünleri ve çözümleri sergilemek üzere toplanmaktadır.

Fuarda, Yurt dışından, sektörün geliştiği ülkelerden gelecek profesyonel ziyaretçilere aynı çatı altında ulaşabilirsiniz. Sektördeki gelişmeleri ve beklentileri yakından takip edebilirsiniz. Yeni yatırım fırsatları yakalar, yeni iş bağlantıları ve ortaklık anlaşmaları kurabilirsiniz. Etkili organizasyonda yer alarak prestijini sağlamlaştırıp, firmanızın pazar içinde yerini saptayarak, yeni alanları belirleyebilirsiniz. Yeni ürünlerin tanıtımını gerçekleştirmek, pazardaki başarısını gözlemleyebilir, Müşteri analizi yapabilir, gereksinimleri öğrenip, ilişkileri sağlamlaştırabilirsiniz. Marka yaratmak ve yeni pazarlara açılma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Fuarda, Kablolar, Glas Fiber Optik, Işık İletkenleri, Boru Ek Parçaları, Boru Hatları, Borular, EHV kablosu, UHV kablosu, zayıf elektrik kablosu, tekli- mod / çok modlu fiber optik kablo, kablo imalat ve terbiye makineleri, test ekipmanları, kablo malzemesi ve diğer kablolar ve aksesuarlar gibi ürünler sergilenmektedir.

Tarih

May 27 2020 - May 29 2020
Expired!

Zaman

08:00 - 18:00

Konum

Çin - Guangzhou
Kategoriler

Organizatör

Messe Frankfurt