CEF Uluslararası Çin Elektronik Fuarı

CEF Uluslararası Çin Elektronik Fuarı

01. 5G ve Nesnelerin İnterneti, Karşı konulmaz Gelecek
Çiçek açan IoT endüstrisi hızlı bir gelişme dönemine giriyor ve 5G, IoT standartlarının güncellenmesinde öncülük ediyor. 5G’nin artan bağlantı özellikleri ve daha hızlı veri aktarımı, daha önce imkansız olan daha fazla IoT yönteminin gerçekleşeceği ve daha geniş bir AIoT uygulaması açılacağı anlamına geliyor. IoT akıllı terminalleri patlayıcı büyümeyi hızlandıracak ve 5G’nin gelişi, Her Şeyin İnterneti çağının gelişini hızlandıracak. CITE 2020, akıllı şehirler, Endüstriyel internet, bağlı araçlar, akıllı parklar, akıllı bina gibi alanlarda 5G + AIoT’nin yenilikçi uygulamalarına odaklanıyor

02. Akıllı Ev, Şiddetli Bir Yarışmada Savaşarak Geleneği Yıkmak
Akıllı şehirler ve akıllı ulaşımdan akıllı ailelere, akıllı tıbbi tedaviye ve akıllı eğitime kadar akıllı yaşam her yönüyle geliyor. CITE, geleneksel 2K TV ve 8K TV’den kavisli TV’ye teknoloji gelişimi ve geleneksel ev aletleri üretiminden akıllı ev çözümlerine geçiş ve yükseltme de dahil olmak üzere elektronik bilgi endüstrisi tarafından elde edilen geleneksel evin akıllı dönüşümüne ve gelişimine tanıklık ediyor. Akıllı evlerin tüketim alanı, birbirleriyle rekabet etmek için çok sayıda sistem geliştiricisini, e-ticaret sağlayıcısını, kanal sağlayıcısını, geleneksel ev aletleri üreticilerini, sosyal hizmet sağlayıcılarını ve sosyal sermayeleri çeken bir sonraki “Mavi Okyanus Pazarı” haline geldi. CITE 2020’nin, hisense, Haier U +, TCL, Changhong, Konka ve Skyworth gibi altı büyük ev aletleri üreticisi ve sistem seviyesi üreticileri de dahil olmak üzere lüks bir akıllı yaşam katılımcıları serisine sahip olması bekleniyor. Gelecekte akıllı yaşam için tüm yazılım ve donanımları destekleyen bir sergi alanı inşa edecek.

03. Yapay Zeka (AI), Geleceği Açmak
CITE 2020 Yapay Zeka Tema Sergi Salonu, AI ekosistemini ve kuantum iletişimi ve sanal gerçekliğin en yeni teknolojik ürünlerini kapsamlı bir şekilde sergileyecek. Hem AI alanındaki çekirdek işletme olan iFlytek’in en son AI araştırma başarılarını sunacak hem de robotlar, akıllı şehirler, akıllı eğitim, akıllı gibi AI uygulama sektörlerini kapsayan daha mükemmel modern şirketlerin en son ürün ve teknolojilerini bir araya getirecek. arabalar ve akıllı tıbbi bakım. Expo, yapay zeka teknolojik inovasyonunu ve endüstriyel gelişimini desteklemek için politika, endüstri, öğrenme, araştırma ve kullanım alanlarındaki işbirliği mekanizmalarını araştıracak. CITE 2020 sizi üçüncü yapay zeka dalgasına yetişmeye götürecek.

04. Akıllı Bağlantılı ve Yeni Enerji Otomotiv, İleriye Yeni Bir Giriş
Otomotiv pazarının büyük potansiyeline ve büyük çekiciliğe sahip uygun politikalara dayanarak, otomotiv elektroniği, özellikle yeni enerji ve akıllı otomotiv endüstrileri, Çin’de geniş bir uygulama pazarına sahiptir. “Made in China 2025” stratejisi, yeni enerji ve akıllı otomobil endüstrilerinin geliştirilmesi için stratejik hedefleri açıkça ortaya koyuyor, yani 2025 yılına kadar, uluslararası ileri seviyeye uygun yeni enerji araçları yıllık 3 milyon satışa sahip olacak, iç pazarın% 80’inden fazlasını oluşturan araçların bilgi ve akıllı dönüşümü kademeli olarak uygulanacak ve akıllı bağlantılı araçların bölgesel pilotu uygulamaya konulacaktır. Akıllı bağlı ve yeni enerjili tam araçlar tarafından yönlendirilen, güç pilleri, şarj yığınları ve araç ağlarını içeren akıllı bağlı ve yeni enerji aracı endüstrisi sergi deseni CITE 2020’nin önemli bir parçası ve yeni bir vurgu haline geldi.

05. Akıllı Üretim ve Robotlar, Dördüncü Sanayi Devriminin Gelişi
Akıllı üretim dördüncü sanayi devrimi olarak bilinir. Alman Endüstrisi 4.0, Kore İmalat İnovasyonu 3.0, Japonya Endüstriyel İnovasyon 3.0 ve birçok ülkenin diğer ilgili stratejileri, küresel imalat sanayinin yeni iş bölümü ve rekabette ilk şansı yakalamayı umuyor. Shenzhen’de düzenlenen uluslararası bir robot ve akıllı sistem fuarı olan CITE 2020, 3C robotlara ve robot gövdesi, entegrasyon ve uygulama, iletim ve kontrol sistemleri ile ilgili parça ve robot parçaları dahil olmak üzere servis robotlarına odaklanacak. Ayrıca tıbbi robotlar, eğitim robotları, servis robotları, yapay zeka, uçağı, akıllı donanım ve giyilebilir cihazlar vb.

06. Bilgi Güvenliği Ulusal Siber, Kalkınma Stratejisi
Ulusal siber kalkınma stratejisine göre, en ileri siber teknolojiler ve temel çekirdek teknolojilerindeki gelişmeleri uluslararası rekabet gücüyle hızlandırmamız, Çin yapımı kontrol edilebilir alternatif planların uygulanmasını hızlandırmamız ve güvenli bir kontrol edilebilir bilgi teknolojisi oluşturmamız gerekiyor. Alanlarında Çin’de fuara katılmak isteyen Firmalarımıza Çince Türkçe Tercümanlık hizmeti sunuyoruz. Lütfen teklif isteyin…

Tarih

Tem 15 2020 - Tem 17 2020
Expired!

Zaman

All Day

Konum

Shenzhen Convention & Exhibition Center
Fu Tian C B D, Futian Qu, Shenzhen Shi, Guangdong Sheng Çin

Organizatör

CEF