D.PES Sign & LED Expo China Fair

D.PES Sign & LED Expo China Fair – Uluslararası Tabela ve LED Fuarı

D.PES Sign & LED Expo China, Çin’in Guanzghou şehrinde düzenlenen, Uluslararası Tabela ve LED Fuarıdır. Guangzhou Xuanhua Exhibition tarafından organize edilen D.PES Sign & LED Expo China Çin fuarı, sektörün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir.

İlk olarak 2010 yılında gerçekleştirilen ve her yıl tekrarlanan fuar, günümüzde yerel ve uluslararası girişimi kendine çekiyor ve tabela ve reklam endüstrisi için dünyanın önde gelen fuarlarından biri haline geldi. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir ticaret fuarıdır ve Asya’da iş ilişkileri kurmak için iyi bir fırsat yaratmaktadır.

D.PES Sign & LED Expo China, tüm endüstride ürün üreticileri, teknoloji araştırmaları, ürün tasarımı, malzeme, aksesuar ve dağıtım kanalları için iletişim, danışmanlık, ticaret çözümleri genel yönlerini sağlamak amacıyla en iyi katma değerli ve son derece etkili entegre hizmet platformu olmaktadır.

Fuarda, Reklam, Pazarlama, Grafik Sanatlar, Kâğıt, Baskı, Reprodüksiyon Baskı, Ambalaj, Grafik Sanatlar, Hizmetler, Ticaret, Kariyer dallarında, Kapalı / açık dijital mürekkep püskürtmeli yazıcılar, Uv düz panel yazıcılar, Termal transfer yazıcıları, Dijital görüntüleme çıktı ekipmanları, Banner makineleri, Yapıştırma makineleri, Laminasyon makineleri, Cam / seramik mürekkep püskürtmeli yazıcılar, Baskı ile ilgili aksesuarlar, Lazer gravür makineleri, Lazer kesim makineleri, Lazer markalama makineleri, Reklam gravür makineleri, Ahşap oyma makineleri, CNC gravür makineleri, Kelime bükme makineleri, Kesim ploteri, Kanal açma makineleri, Plastik vakum şekillendirme makineleri, Akrilik ekipman ve kesiciler, Gravür ile ilgili aksesuarlar, Tabela, Ekran ekipmanları, Taşınabilir sergi serisi, Sahne ekipmanları, Pop, Işık kutuları, Led, Aydınlatma ürünleri, 3d ürünler, Mürekkepler, Baskı mürekkepleri, Baskı bezi ve İlgili sarf malzemeleri vb gibi ürünler sergilenmektedir.

Tarih

Şub 16 - 18 2022
Expired!

Zaman

All Day

Konum

Poly World Trade Center Çin/Guangzhou
1000 Xingang E Rd, Haizhu, Guangzhou, Guangdong, Çin

Organizatör

Guangzhou Xuanhua Exhibition
Telefon
+86 (20) 89089736
E-Posta
service@dpes.com.cn
Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhabalar Çince Tercüman ve Danışmanlık Talebinizi İletebilirsiniz
Bize Yazın yada Arayın 0 530 597 80 87