Robotics Show

Robotics Show Fair – Robot Teknolojileri Fuarı

Robotics Show, Çin’in Shanghai  şehrinde düzenlen Robot Teknolojileri Fuarıdır. East Best Group tarafından düzenlenen Robotics Show, Bilgi Teknolojileri, Telekominikasyon, Tüketici Elektroniği, Multimedya sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Robotics Show, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

Beş gün süren etkinlik, Otomasyon ve Robotik endüstrisinden ürünler sergilemektedir. Robotics Show’un endüstri liderleri, piyasa oyuncuları, teknik uzmanlar, önemli karar alıcılar ve robot parça ve ekipman imalat sanayi ile ilgili önde gelen uzmanların en büyük buluşma noktası olmaktadır. Önde gelen kontrol ve robotik şirketlerinin kapsamlı bir gösterisi olmaktadır.

Fuar ayrıca, endüstrinin ve akademik çevrelerin en iyi öğretim elemanlarının bir dizi konferansını içermektedir. Konferansta tıp, savunma, sanayi, otonom araç ve diğer alanlardan dersler yer almaktadır.

Fuarda, Yurt dışından, sektörün geliştiği ülkelerden gelecek profesyonel ziyaretçilere aynı çatı altında ulaşabilirsiniz. Sektördeki gelişmeleri ve beklentileri yakından takip edebilirsiniz. Yeni yatırım fırsatları yakalar, yeni iş bağlantıları ve ortaklık anlaşmaları kurabilirsiniz. Etkili organizasyonda yer alarak prestijini sağlamlaştırıp, firmanızın pazar içinde yerini saptayarak, yeni alanları belirleyebilirsiniz. Yeni ürünlerin tanıtımını gerçekleştirmek, pazardaki başarısını gözlemleyebilir, Müşteri analizi yapabilir,  gereksinimleri öğrenip , ilişkileri sağlamlaştırabilirsiniz. Marka yaratmak ve yeni pazarlara açılma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Fuarda, Robot Üreticisi – Endüstriyel Robotlar – Servis Robotları,  IT – Yapay Zeka (AI) – IoT / M2M Çözümleri – Gömülü Sistem,  Geliştirme Teknolojisi – Elektronik Bileşenler (Sensörler, Kablolar, Konektörler) – Sürücü Parçaları – Malzemeler gibi ürünler sergilenmektedir.

Tarih

Ara 01 - 05 2021
Expired!

Zaman

All Day

Konum

Shanghai National Exhibition & Convention Center
Shanghai National Exhibition & Convention Center (NECC)

Organizatör

East Best Group
Telefon
Tel: 86-21-22068888
Web sitesi
https://www.ebls-group.com/en/Group_Overview/Contact_Us/
Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhabalar Çince Tercüman ve Danışmanlık Talebinizi İletebilirsiniz
Bize Yazın yada Arayın 0 530 597 80 87