Scientific & Technological Innovation Show (STIS) Fair

Scientific & Technological Innovation Show (STIS) Fair – Bilimsel ve Teknolojik İnovasyon Fuarı

Scientific & Technological Innovation Show (STIS), Çin’in Shanghai şehrinde düzenlen Bilimsel ve Teknolojik İnovasyon Fuarıdır. East Best Group tarafından düzenlenen Scientific & Technological Innovation Show (STIS), Bilgi Teknolojileri, Telekomünikasyon, TÜKETİCİ Elektroniği, Multimedya sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Scientific & Technological Innovation Show (STIS), sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

Beş gün süren etkinlikte, Bilgi Teknolojileri, Telekomünikasyon, TÜKETİCİ Elektroniği, Multimedya sektöründeki ürünler sergilenmektedir.

Bilim, teknoloji ve yenilik (STI) ekonomik ve sosyal gelişmenin temel itici güçleridir. Bilim, teknoloji ve inovasyon, bilgiye erişimin güçlendirilmesi, verimlilik, sanayileşme, ekonomik büyüme ve iyi işlerin yaratılması, sağlığın teşvik edilmesi ve temel ilaçlara erişim, Sürdürülebilir, hakkaniyetli tarım sistemleri aracılığıyla gıda güvenliğinin sağlanması ve özellikle küçük çiftlik çiftliklerinin üretim ve gelirlerinin artırılması, İklim değişikliğini hafifletirken enerji yoksulluğunu azaltmanın iki zorluğuna cevap vermek için yenilenebilir enerji teknolojilerini teşvik etmek. Gibi kritik rol oynamaktadır.

Fuarda, Katılımcı ürün analiz enstrüman, kütle spektrograf, spektrometre, elektrokimyasal analitik enstrüman, termal analiz, nükleer analitik enstrüman, elektron-optik enstrüman, optik metro mantık enstrüman, kimyasal teknoloji, biyokimya enstrüman, klinik muayene aleti, yaşam bilimleri laboratuvar tekniği, çevre ve güç test aracı, çevresel izleme, metrik ve nükleer alet ve kimya endüstrisi gibi ürünler sergilenmektedir.

Tarih

Ara 01 - 05 2021
Ongoing...

Zaman

All Day

Konum

Shanghai National Exhibition & Convention Center
Shanghai National Exhibition & Convention Center (NECC)

Organizatör

East Best Group
Telefon
Tel: 86-21-22068888
Web sitesi
https://www.ebls-group.com/en/Group_Overview/Contact_Us/