SİAL CHİNA Uluslararası Yiyecek-İçecek Fuarı

SİAL CHİNA Uluslararası Yiyecek-İçecek Fuarı

Sial China, Çin’in Shanghai şehrinde düzenlen Uluslararası Yiyecek-İçecek  Fuarıdır. Comexposium tarafından düzenlenen Sial China, Gıda, Yiyecek, İçecek sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Sial China, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

Asya’nın en büyük ve dünyanın 4. büyük gıda inovasyon fuarı olan Sial China, Endüstrinin küresel bir iş platformu ve Çin gıda pazarı için önde gelen bir etkinliktir. Yılda bir kez düzenlenen fuar, uluslararası şirketlere Çin ve Asya pazarları hakkındaki farkındalıklarını artırma ve uluslararası görünürlüğünü güçlendirme fırsatı sunmaktadır.

Etkinlik, deniz ürünleri pazarındaki en iyi profesyoneller tarafından sağlanan ülkenin farklı bölgelerinden gelen en kaliteli yiyecekleri, lezzetleri ve mutfakları içermektedir. Fuarda, yiyecek ve içecek işiyle ilgili tüm ekipman, alet ve ürünleri sunulmaktadır. Ayrıca düzenlenen  konferans, endüstri uzmanları arasında güncel konular, eğilimler ve geleceğe yönelik beklentiler hakkında bilgi ve bilgi alışverişini  kapsamaktadır.

Sial China,  teknoloji, ekipman ve makineler ile müttefik hizmetler alanında en son teknolojiye sahip kapsamlı bir vitrin görevi görürken, yatırımcılara bölgesel Gıda Teknolojisi endüstrisine kesin bir bakış açısı ve muhtemel meslektaşları ve iş ortaklarıyla tanışma fırsatı sunmaktadır.

Fuarda, Yiyecek, içecek, Süt, Şekerleme ve Tatlı, Organik, Gurme, Çay & Kahve, Helal, Dondurulmuş Gıda, Konserve ve Konserve Gıda gibi ürünler sergilenmektedir.

Tarih

Mar 13 2020 - Mar 15 2020
Expired!

Zaman

All Day

Konum

Çin Şangay

Konum 2

Çin Şanghay
Kategoriler

Organizatör

Shanghai New International Expo Center (SNIEC)