XİAMEN STONE FAİR Çin, Xiamen Uluslararası Mermer & Taş Fuarı

Xiamen Stone Fair, Çin’in Xiamen şehrinde düzenlenen Çin, Xiamen Uluslararası Mermer & Taş Fuarıdır. Xiamen Jinhongxin Exhibition tarafından düzenlenen Xiamen Stone FairMadencilik, Mermer, Doğal Taşlar sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Xiamen Stone Fair, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir.

Çin şehrinde düzenlenen Xiamen Stone fuarı, sadece Çin’de değil, diğer ülkelerde de doğal taş endüstrisinin durumu hakkında önemli bir gösterge olmaktadır. Dört gün süren etkinlikte, çok sayıda uluslararası katılımcı en son ürünlerini, yeniliklerini ve tasarım çözümlerini sergilemektedir. Sergi özellikle inşaat sektöründeki taş ithalatçıları ve karar alıcıları hedeflemektedir.

Fuarda, Yurt dışından, sektörün geliştiği ülkelerden gelecek profesyonel ziyaretçilere aynı çatı altında ulaşabilirsiniz. Sektördeki gelişmeleri ve beklentileri yakından takip edebilirsiniz. Yeni yatırım fırsatları yakalar, yeni iş bağlantıları ve ortaklık anlaşmaları kurabilirsiniz. Etkili organizasyonda yer alarak prestijini sağlamlaştırıp, firmanızın pazar içinde yerini saptayarak, yeni alanları belirleyebilirsiniz. Yeni ürünlerin tanıtımını gerçekleştirmek, pazardaki başarısını gözlemleyebilir, Müşteri analizi yapabilir,  gereksinimleri öğrenip, ilişkileri sağlamlaştırabilirsiniz. Marka yaratmak ve yeni pazarlara açılma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Fuarda, Doğal taş, İç kullanım, cephe ve dış kullanım için doğal taş, Taş ve işleme her türlü, Mezar taşları ve aksesuarları, Bahçe taş, Yapay taş, Tespit, bakım, koruma ve doğal taş restorasyonu, Hizmetler, ticaret basın, dernekler, Ekipman ve Makine, Makine, tesis ve araçları, doğal taş taş ocakçılığı için, doğal taş işleme, Hareketli ve doğal taş yüklemek için, elmas araçları imalatı için, Taşıma, nakliye, paketleme, gibi ürünler sergilenmektedir.

Tarih

Mar 16 2020 - Mar 19 2020
Expired!

Zaman

All Day

Konum

Çin Xiamen
Kategoriler

Organizatör

Xiamen Jinhongxin Exhibition